Diskutēs par to, kā atlasīt uzņēmuma izaugsmes stratēģijai atbilstošu padomi

15.09.2023
Diskutēs par to, kā atlasīt uzņēmuma izaugsmes stratēģijai atbilstošu padomi

Piektdien, 22. septembrī, no plkst. 10.00 līdz 12.30 norisināsies paneļdiskusija “Kā atlasīt uzņēmuma izaugsmes stratēģijai atbilstošu padomi?”

Diskusijas interesenti aicināti reģistrēties bezmaksas dalībai līdz 18. septembrim, aizpildot pieteikšanās anketu.

Pasākumā uzstāsies 11 eksperti divās paneļdiskusijās, kurās stāstīs par to, kā organizēt uzņēmuma padomes atlases procesu un kā panākt padomes darbu uzņēmuma ilgtermiņa interesēs.

Par padomes snieguma novērtēšanu un kandidātu atlases procesu, kā arī akcionāra lomu padomes locekļu izvēlē un padomes darba koordinēšanā stāstīs Valsts kancelejas Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja Dzintra Gasūne. Savukārt par to, kas uzlabojams valsts uzņēmumu vadības atlasē, – SIA “KPMG Baltics” partnere, Biznesa konsultāciju nodaļas vadītāja Evija Šturca.

Diskusiju par  aktuālajiem jautājumiem atlases procesos moderēs “Latvijas dzelzceļš” valdes locekle Vita Balode-Andrūsa. Kā diskusijas dalībnieki ir uzaicināti - Latvijas Bankas padomes locekle Kristīne Černaja-Mežmale, “Amrop Latvija” partneris Viesturs Lieģis, AS “Rīgas Siltums”, SIA “Getliņi EKO” padomes loceklis Jevgenijs Belezjaks un Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Otro paneļdiskusiju, kuras tēma ir “Kā panākt vēlamo rezultātu un kā panākt padomes darbu uzņēmuma ilgtermiņa interesēs?”, moderēs SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” padomes loceklis Ainārs Ozols. Tajā piedalīsies SIA “Tet” un airBaltic padomes priekšsēdētājs Klāvs Vasks, AS “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis, Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands, SIA “Rīgas ūdens” padomes locekle Dace Ljusa un Livonia Partners partnere Kristīne Bērziņa.

Diskusijas secinājumus un nākamos soļus izklāstīs SIA “Troubleshooter” mediatore un juriste Baiba Strupiša.

Diskusiju organizē Korporatīvās pārvaldības konsultatīvā padome sadarbībā ar Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūtu, Valsts kanceleju, Nasdaq Riga un “KPMG Latvija”.

 

 

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas