Valdības jaunapstiprinātā Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības koordinācijas institūcijas padome 17. jūnija sēdē izskatīs vadlīniju projektu par gaidu vēstuļu sagatavošanu

15.06.2022
Valdības jaunapstiprinātā Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības koordinācijas institūcijas padome 17. jūnija sēdē izskatīs vadlīniju projektu par gaidu vēstuļu sagatavošanu

Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības koordinācijas institūcijas padome (KIP), kuras jauno sastāvu Ministru kabinets apstiprināja šonedēļ, 17. jūnija sēdē izskatīs Pārresoru koordinācijas centra (PKC) izstrādāto Vadlīniju &"Valsts kapitālsabiedrību vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrādes vadlīnijas&" projektu, kurā iekļauta jauna sadaļa par gaidu vēstuļu sagatavošanu.

Tāpat Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības koordinācijas institūcijas padome sēdē iepazīsies ar pētījuma par valdes un padomes locekļu atlīdzības noteikšanas praksi un atlīdzības apmēru publisku personu kapitālsabiedrībās un privātās kapitālsabiedrībās Latvijā un ārvalstīs rezultātiem un izskatīs citus aktuālus jautājums.

Ministru kabineta 14. jūnija sēdē KIP sastāvā apstiprināti trīs jauni locekļi - Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks finanšu jautājumos Boriss Kņigins, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietniece Gita Oškāja un Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs.

Atkārtoti par KIP locekļiem apstiprināti Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Edvīns Balševics, Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, Latvijas Darba devēju konfederācijas padomes loceklis Uldis Biķis, zemkopības ministra biroja vadītājs Jānis Eglīts un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Tāpat atkārtoti padomē sastāvā apstiprināti Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, Satiksmes ministrijas valsts sekretāre Ilonda Stepanova un Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece Baiba Zakevica.

Valsts kapitāldaļu un valsts kapitālsabiedrību pārvaldības koordinācijas institūcijas padome (KIP) ir Ministru kabineta izveidota koleģiāla institūcija, kuras uzdevums ir nodrošināt efektīvu publisko personu kapitālsabiedrību un kapitāla daļu pārvaldību. Padomes sekretariāta funkcijas īsteno PKC.

KIP 17. jūnija sēdes darba kārtība

Vairāk ar KIP darbību varat iepazīties PKC tīmekļvietnes www.valstskapitals.gov.lv  sadaļā Koordinācijas institūcijas padomes darbs.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas