Aicinām pieteikties uz SIA "Rīgas nami" diviem valdes locekļu amatiem

24.02.2023
Aicinām pieteikties uz SIA Rīgas nami diviem valdes locekļu amatiem

Pieteikšanās: līdz 15.03.2023.

SIA “Rīgas nami" izsludina atklātu konkursu uz diviem vakantiem valdes locekļu amatiem.

Valdes locekļu amatiem noteiktās kompetences jomas:

 1. valdes loceklis/-e ar kompetenci nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumos;
 2. valdes loceklis/-e ar kompetenci administrācijas vadības, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomas jautājumos.

Valdes locekļu amatu kandidātiem/-ēm izvirzītās obligātās minimālās prasības:

 • valsts valodas zināšanas C1 līmenī un angļu valodas zināšanas B2 līmenī;
 • nevainojama reputācija, kas nozīmē, ka nav iemesla pamatotām šaubām par personas nevainojamu reputāciju un nav pierādījumu, kas liecinātu par pretējo;
 • atbilstība un piekrišana ievērot likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 6. panta un 7. panta ceturtajā daļā noteiktos valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumus, 8. un 81. pantā noteikto valsts amatpersonas amata savienošanas ierobežojumu izpildes kārtību un novērst citas iespējamās interešu konflikta situācijas, ja tiks ievēlēts valdes locekļa amatā;
 • piekrišana valsts amatpersonas statusam un tam noteiktajiem ierobežojumiem;
 • ierobežojumi kandidātiem noteikti Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37.panta ceturtajā daļā;
 • pieredze pārmaiņu vadībā;
 • pieredze korporatīvās pārvaldības jomā, ietverot ilgtspējas jautājumus.

Prasības darba pieredzei, izpratnei un zināšanām atbilstoši jomai:

1. Obligātās prasības valdes loceklim, kura atbildības jomā ir nekustamā īpašuma pārvaldības jomas jautājumi:

 • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vadības zinātnē, ekonomikā, finansēs, tiesību zinātnē, inženierzinātnēs vai citā pielīdzināmā jomā; izglītība nekustamo īpašumu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
 • vismaz triju gadu darba pieredze (pēdējo 10 gadu laikā) nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, apsaimniekošanas un iznomāšanas jautājumos valdes locekļa vai valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā (uzņēmuma vadītājs vai cits augstāka līmeņa vadības amats, kas tieši atskaitās uzņēmuma vadībai vai valdei) ar ne mazāk kā 5 000 m2  lielas platības telpu pārvaldību.

Papildus prasības valdes loceklim ar kompetenci nekustamā īpašuma pārvaldībā:

 • vēlama pieredze iepirkumos nekustamā īpašuma pārvaldības jomā;
 • vēlama pieredze nekustamā īpašuma portfeļa stratēģijas izstrādē;
 • vēlama pieredze inovatīvu risinājumu un produktu ieviešanā.

2. Obligātās prasības valdes loceklim, kura atbildības jomā ir administrācijas vadības, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomas jautājumi:

 • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vadības zinātnē, uzņēmējdarbībā, ekonomikā, finansēs, tiesību zinātnē, inženierzinātnes vai citā pielīdzināmā jomā;
 • vismaz triju gadu darba pieredze (pēdējo 10 gadu laikā) administratīvo funkciju vadības, juridiskā atbalsta, personāla, informācijas tehnoloģiju pārvaldības, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas vadības jautājumos valdes locekļa vai valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā (uzņēmuma vadītājs vai cits augstāka līmeņa vadības amats, kas tieši atskaitās uzņēmuma vadībai vai valdei) vidējā vai lielā kapitālsabiedrībā.

Papildu prasības valdes loceklim ar kompetenci administrācijas vadības, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomā:

 • vēlama izpratne nekustamo īpašumu pārvaldības atbalsta procesos;
 • vēlama pieredze organizācijas procesu attīstībā un digitalizācijā.

Valdes locekļu amatu kandidātiem nepieciešamās kompetences (abiem amatiem):

 • Stratēģiskais redzējums (būtiskā kompetence);
 • Pārmaiņu vadība;
 • Lēmumu pieņemšana un atbildība (būtiskā kompetence);
 • Orientācija uz  attīstību;

Valdes locekļu mēneša atlīdzību nosaka atbilstoši  Ministru kabineta 2020. gada 4. februāra noteikumiem Nr. 63 “Noteikumi par publiskas personas kapitālsabiedrību un publiski privāto kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļu skaitu, kā arī valdes un padomes locekļu mēneša atlīdzības maksimālo apmēru”.

Mēneša atlīdzība (bruto) valdes loceklim – 6 435 EUR.

SIA “Rīgas nami” valdes locekļu personāla atlases un novērtēšanas process sastāvēs no trim kārtām, un to īstenos atlases konkursa nominācijas komisija un personāla atlases kompānija.

Kandidāti, kas tiks virzīti otrajai kārtai, tiks aicināti ne vēlāk kā piecu dienu laikā iesniegt sagatavotu prezentāciju ar nominācijas komisijas noteikto tēmu (prezentācijas ilgums - ne vairāk kā 15 minūtes).

Pieteikumu konkursam var iesniegt līdz 2023. gada 15. martam (ieskaitot) ar norādi: “Pieteikums SIA “Rīgas nami” valdes locekļu amatam”  ar norādi uz kuru atbildības jomu kandidē, nosūtot uz e-pasta adresi: RNpersonals@rigasnami.lv izmantojot drošu elektronisko parakstu.

Kandidātus lūdzam iesniegt šādus pieteikuma dokumentus:

 • motivētu pieteikumu (iekļaujot informāciju, kas apliecina sludinājumā norādītās pieredzes un prasmju esamību);
 • Curriculum Vitae (CV) (iesniegt speciāli sagatavotajā formā: CV_ forma);
 • valdes locekļa amata kandidāta atbilstības apliecinājums (iesniegt speciāli sagatavoto apliecinājumu formu:   VL_ apliecinājums _ forma);
 • augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopijas. Ja ārzemēs iegūta izglītība, tad izziņa no Augstākās izglītības centra par izglītības pielīdzināšanu;
 • ja izglītība nav iegūta latviešu valodā un vērtējums nav norādīts CV, valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija.

Pieteikuma dokumenti jāiesniedz parakstīti ar drošu elektronisku parakstu.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma 25. panta pirmo daļu, informējam, ka Jūsu:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2. datu apstrādi veic atlases kompānija SIA “EiroPersonāls” un SIA “Rīgas nami” (Datu pārzinis). Jūs varat atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei jebkurā laikā, rakstot attiecīgo pieprasījumu uz e-pastu: eiropersonals@eiropersonals.lv  (ja vēlaties, lai SIA “Eiro Personāls” pārtrauc Jūsu datu apstrādi) vai uz e-pastu: rndatuspec@riga.lv (ja vēlaties, lai SIA "Rīgas nami" pārtrauc Jūsu datu apstrādi).

SIA “Rīgas nami” ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība, kuras galvenie darbības virzieni ir kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana, īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošana, tirgus darbības nodrošināšana, kā arī kultūras pasākumu nodrošināšana Melngalvju namā un kinoteātrī “Splendid Palace”.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas