Aicinām pieteikties uz SIA "Rīgas meži" valdes locekļa amatu (pagarināts termiņš)

29.12.2021
Aicinām pieteikties uz SIA Rīgas meži valdes locekļa amatu (pagarināts termiņš)

Pieteikties: līdz 31.01.2022.

SIA “Rīgas meži” padome izsludina papildu pieteikšanos konkursam uz valdes locekļa/-les amatu mežsaimniecības, mežizstrādes un koksnes izstrādājumu ražošanas jautājumos.

Valdes locekļa/-les amatam noteiktās kompetences joma - valdes loceklis/-e ar kompetenci mežsaimniecības, mežizstrādes un koksnes izstrādājumu ražošanas jautājumos.

Valdes locekļa/-les amata kandidātiem izvirzītās obligātās minimālās prasības:

 • nevainojama reputācija;
 • akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu SIA “Rīgas meži” valdes locekļa/-es pienākumus;
 • valsts valodas zināšanas C1 līmenī un vēl vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas ne zemākas par B1 līmeni;
 • vismaz 3 (trīs) gadu pieredze (kas iegūta pēdējo 10 gadu laikā) valdes locekļa/-es vai līdzvērtīgā vadošā amatā (uzņēmuma vadītājs vai struktūrvienības vadītājs) jomās, kas noteikta atšķirīgi katram valdes loceklim/-ei atbilstoši tā/-ās kompetencei vidējā vai lielā uzņēmumā1 vai arī iestādē vai citā organizācijā, kurā šajā periodā vidēji gadā nodarbināti vairāk nekā 50 darbinieki.

Papildus izvirzītās prasības:

 • minimālajās prasībās noteiktajai darba pieredzei ir jābūt mežsaimniecības, mežizstrādes un koksnes izstrādājumu ražošanas procesu organizēšanas jautājumos;
 • zināšanas, izpratne un darba pieredze pēdējo piecu gadu laikā tiks vērtēta ar papildus punktiem šādos jautājumos:
 • stratēģiju izstrādes un ieviešanas jomā, korporatīvas pārvaldības un pārmaiņu vadības jautājumos;
 • nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jomā.

Valdes locekļa amata kandidātiem nepieciešamās kompetences:

 • stratēģiskais redzējums (būtiskā kompetence);
 • lēmumu pieņemšana un atbildība (būtiskā kompetence);
 • plānošana un organizēšana;
 • orientācija uz attīstību;
 • līderības spējas;
 • pārmaiņu vadība;
 • pozitīvu attiecību veidošana un uzturēšana.

Valdes loceklim/-ei, kuru nominācijas komisija ieteiks kā piemērotu kandidātu valdes priekšsēdētāja/-as amatam kā būtiskai kompetencei jāpiemīt arī līderības un pārmaiņu vadības kompetencei.

Mēneša atalgojums (bruto): EUR 6000 valdes priekšsēdētājam/-ai un EUR 5400 valdes loceklim/-ei.

Dokumentus konkursam ar norādi ““SIA Rīgas meži” valdes locekļu amata kandidātu atlasei” var iesniegt līdz 2022. gada 31. janvārim (ieskaitot), nosūtot elektroniskā pasta veidā, izmantojot drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pasta adresi: cv@eiropersonals.lv.

Kandidātus lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

 1. elektroniski parakstītu motivētu pieteikumu (motivācijas vēstuli), iekļaujot informāciju, kas apliecina konkursa sludinājumā norādītās pieredzes, prasmju un citu prasību atbilstību valdes locekļa/-es prasībām;
 2. dzīves gaitas un darba pieredzes apraksts (Curriculum Vitae) atbilstoši pievienotajai formai, t. sk. ar norādītu informāciju par personām (vismaz trijām), no kurām nominācijas komisija var iegūt atsauksmes par kandidātu par pēdējiem pieciem gadiem;
 3. augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un izziņas kopijas par to, kādam Latvijā piešķirtam akadēmiskajam grādam vai diplomam atbilst izglītības dokuments, ja tas iegūts ārvalstīs;
 4. apliecinājumu saskaņā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 37.panta ceturtās daļas un likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā” 6.panta un 7.panta ceturtās daļas prasībām atbilstoši pievienotajai formai;
 5. kandidātiem, kuri tiks aicināti uz atlases otro kārtu, papildus būs jāiesniedz un jāprezentē redzējums (līdz 10 000 rakstu zīmēm) par SIA “Rīgas meži” galvenajiem nākotnes izaicinājumiem un valdes lomu stratēģiju izstrādē un ieviešanā un pārmaiņu vadībā, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai, un redzējums jāprezentē nominācijas komisijai (~ 15 minūtēm).

Pašvaldību kapitālsabiedrību amatpersonas savus darba pienākumus var veikt tikai tad, ja viņiem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, tāpēc pirms apstiprināšanas amatā būs nepieciešams uzrādīt derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “Rīgas meži” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi., Plašāk par personas datu apstrādi personāla atlases mērķim lūdzu skat. SIA “Rīgas meži”  portālā www.rigasmezi.lv sadaļā “Publiskojamā informācija/SIA “Rīgas meži” politikas/Informatīvais paziņojums par personas datu apstrādi SIA “Rīgas meži” valdes locekļa amata kandidātu nominācijas norises nodrošināšanai”.

Pārzinis: SIA “Rīgas meži”, reģ.nr. 40003982628.

1Kapitālsabiedrība, kuras darbības rādītāji periodā, kurā kandidāts ir ieņēmis amatu, pārsniedza vismaz divus no šādiem rādītājiem – bilances kopsumma 4 miljoni euro, neto apgrozījumus 8 miljoni euro un vidējais darbinieku skaits 50.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas