Par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekli ievēlēts Jānis Naglis

14.12.2020
Par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekli ievēlēts Jānis Naglis

VSIA &"Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca&" padome par valdes locekli izraudzījusies Jāni Nagli.

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” (turpmāk – Sabiedrība) padome 2020. gada 19. jūnijā pieņēma lēmumu rīkot konkursu uz Sabiedrības valdes locekļa amata vietu un izveidoja nominācijas komisiju, kas organizēja un vadīja konkursu.

Padome ir saņēmusi un iepazinusies ar “Nominācijas komisijas priekšlikumu VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valdes locekļa amatam”, kurš ietver  nominācijas komisijas lēmumu iesniegt Sabiedrības padomei divas atbilstošākās kandidatūras Sabiedrības valdes locekļa amatam galīgā lēmuma pieņemšanai. Padome konstatēja, ka abu kandidātu konkursā iegūto punktu skaits atšķiras par vairāk nekā 10%.

Padome ir izvērtējusi nominācijas komisijas izvirzītos Sabiedrības valdes locekļa amata kandidātus, uzklausot prezentācijas par viņu stratēģisko redzējumu par PSKUS galvenajiem nākotnes izaicinājumiem, kā arī uzklausot kandidātu atbildes uz padomes locekļu uzdotajiem jautājumiem. Padome nav konstatējusi apstākļus, kas liecinātu, ka padomei būtu pamats nepiekrist nominācijas komisijas ieteiktajam prioritārajam kandidātam, kurš konkursā ieguvis lielāko punktu skaitu.

Padome nolēma ievēlēt ar 2020. gada 10. decembri uz 5 (piecu) gadu termiņu līdz 2025. gada 9. decembrim Sabiedrības valdē par valdes locekli Jāni Nagli.

Jānis Naglis ir absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolua (2003 - 2006), ir CIMA Dip MA (2017). Iepriekšejā darba pieredze saistās ar finanšu direktora un padomes priekšsēdētāja vietnieka amatiem AS “Longo Group”, valdes priekšsēdētāja amatu SIA “Longo Latvia’, valdes priekšsēdētāja amatu SIA “Car Stock LVA” un darbu Nokia uzņēmumos.

 

Informācijas avots:
VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca"
×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas