Par SIA "Rīgas ūdens" padomes locekli ievēlēts Tālis Juhna

25.01.2021

2021. gada 19. janvārī SIA "Rīgas ūdens" dalībnieku sapulcē tika ievēlēts trešais padomes loceklis – par to kļuva Tālis Juhna.

Akadēmiķis Tālis Juhna ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta Ūdens inženierijas un tehnoloģijas katedras profesors, RTU Būvzinātnes centra Ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas vadītājs, Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis, Latvijas Zinātnes padomes (LZP) priekšsēdētāja vietnieks, LZP eksperts un Inženierzinātnes un datorzinātnes komisijas loceklis. Latvijas siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības (LSGŪTIS) komisijas loceklis. Veic aktīvu zinātnisko, pedagoģisko un organizatorisko darbību Latvijā un ārzemēs, starptautiski atzīts un augsti kvalificēts zinātnieks. Tāļa Juhnas pētījumu jomas ir ūdens kvalitātes nodrošināšana pilsētvidē un enerģijas ieguve no notekūdeņiem un atjaunojamiem dabas resursiem.

Padomes locekļa pārvaldības joma ir ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšana.

Ar dalībnieku sapulces lēmumu noteiktais atalgojums 2700 EUR bruto.

2020. gada 8. septembrī SIA "Rīgas ūdens" dalībnieku sapulce no jauna izveidotajā uzņēmuma padomē ievēlēja Daci Ljusu un Māri Kleinbergu.

2021. gada 22. janvārī SIA "Rīgas ūdens" padomes sēdē par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Māris Kleinbergs.

 

Informācijas avots:
SIA “Rīgas Ūdens”