Ievēlēti Latvijas Valsts radio un televīzijas centra padomes locekļi

02.08.2020
Ievēlēti Latvijas Valsts radio un televīzijas centra padomes locekļi

VAS &"Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs&" (LVRTC) akcionāru sapulce 30. jūlijā ievēlējusi padomi, kurā darbosies trīs padomes locekļi: Aldis Greitāns, Jānis Leimanis un Normunds Feierbergs.

Par padomes priekšsēdētāju ar kompetenci stratēģiju izstrādes un ieviešanas jomā un korporatīvas pārvaldības jomā LVRTC akcionāru sapulce ievēlēja Aldi Greitānu. Līdz šim A. Greitāns bija Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas biznesa skolas docents un maģistru programmas direktors. Viņš ir strādājis par AS “Citadele Banka” padomes locekli un procesu daļas vadītāju, darbojies uzņēmuma “Itella Information” vadībā, atbildot arī par stratēģiskās attīstības, procesu plānošanas un darbības uzraudzības jautājumiem.

Savukārt Jānis Leimanis ir ievēlēts par padomes locekli ar kompetenci finanšu jautājumu un audita, kā arī risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomā. J. Leimanim ir plaša pieredze aktīvu pārvaldē un finanšu un vadības pakalpojumu sniegšanā. Kā konsultants viņš ir piedalījies vairāku biržā kotētu uzņēmumu iegādē un tālākā pārdošanā stratēģiskajiem investoriem, riska kapitāla pakalpojumu sniegšanā un riska kapitāla fondu izveidē. J. Leimanis ir valdes priekšsēdētājs SIA “JL Index”, SIA “Market Share”, SIA “Black Stone” un SIA “Jēkabpils kokapstrāde”.

Par LVRTC padomes locekli  ar kompetenci elektronisko sakaru, telekomunikāciju un informāciju tehnoloģiju jomā, uzņēmumu un komandas, kā arī iesaistīto pušu vadībā ievēlēts Normunds Feierbergs. Viņš pašreiz ir valdes loceklis VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, strādājis ar tās projektiem elektronisko sakaru pakopojumu, telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju jomā, koordinējot IT drošības perimetra stratēģijas īstenošanu, un veidojot augstas pieejamības infrastruktūru.

Padomes locekļu kandidātu atlasi veica ar Satiksmes ministrijas rīkojumu izveidota nominācijas komisija, kuru vadīja Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja Dzintra Gasūne. Apkopojot konkursa trīs kārtu kandidātu vērtējumu, nominācijas komisija pieņēma lēmumu izvirzīt valsts kapitāla daļu turētājam izvērtēšanai piecus kandidātus LVRTC padomes locekļu amatiem, no kuriem viens atsauca savu kandidatūru.

LVRTC padome ir izveidota atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam.

Informācijas avots:

Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļa
 

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas