Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļa amatā apstiprināta Ilze Kreicberga

31.08.2018
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļa amatā apstiprināta Ilze Kreicberga

Noslēdzoties atklātam konkursam uz Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļa amatu, par labāko kandidāti atzīta līdzšinējā slimnīcas vadītāja Ilze Kreicberga. Rezultātā, 28. augustā Ilze Kreicberga apstiprināta valdes locekļa amatā uz 5 gadiem.

Ilze Kreicberga 1985. gadā ieguvusi ārsta grādu Rīgas Medicīnas institūtā (specialitāte neonatologs) un 2004. gadā maģistra grādu biznesa vadībā Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolā. 2014. gadā I.Kreicberga  aizstāvēja doktora disertāciju „Molekulāro procesu raksturojums dažādu gestācijas vecumu placentās” un ieguva medicīnas doktora zinātnisko grādu.

Ilze Kreicberga sākusi savas darba gaitas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā 1978. gadā, vēlāk strādājusi dažādos amatos Dobeles Rajona centrālajā slimnīcā un Rīgas Dzemdību namā. No 1996. gada bijusi Rīgas Dzemdību nama galvenā neonatoloģe, bet kopš 2013. gada – Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja. No 2017. gada februāra Ilze Kreicberga pildīja Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājas amata pienākumus.

Atklātā konkursā tika saņemti 27 pretendentu pieteikumi uz valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu.

Informācijas avots: Veselības ministrija

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas