CSDD valdē iecelts Aivars Aksenoks

17.04.2018
CSDD valdē iecelts Aivars Aksenoks

VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdē iecelts līdzšinējais Rīgas Motormuzeja vadītājs Aivars Aksenoks. Galvenie Aksenoka darba pienākumi būs: transportlīdzekļu valsts tehniskā apskate un sertifikācija, juridiskie jautājumi un infrastruktūras objektu darbības pārraudzība.

Info avots: CSDD; LETA

CSDD padome Aksenoku amatā ievēlēja 28. martā. Darbu valdē turpina tās priekšsēdētājs Andris Lukstiņš, kā arī valdes locekļi Jānis Kancēvičs un Jānis Golubevs.

Aksenoks 1984.gadā beidzis Rīgas Politehniskā institūta Mehānikas un mašīnbūves fakultāti automobiļu un automobiļu saimniecības specialitātē, bet 2003.gadā - Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Līdz šim Aksenoks bija CSDD Rīgas Motormuzeja un Biķernieku kompleksās sporta bāzes vadītājs. Iepriekš viņš vairāk nekā desmit gadus vadījis CSDD Rīgas nodaļu, bijis arī tieslietu ministrs un Rīgas mērs.

Saskaņā ar CSDD, Satiksmes ministrijas, Pārresoru koordinācijas centra mājaslapā un oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" ievietoto sludinājumu tika saņemti 12 pieteikumi CSDD valdes locekļa amatam. Konkurss tika organizēts divās kārtās, pirmajā - dokumentu atlase. Uz otro kārtu tika uzaicināti divi pretendenti, kuri pirmajā kārtā ieguva lielāko punktu skaitu. Otrā kārta notika daļēji strukturētas intervijas veidā, vērtējot kandidāta sagatavoto sabiedrības attīstības redzējumu, spējas sniegt kompetentas atbildes uz jomai specifiskiem jautājumiem, stratēģiskās plānošanas spējas, vadības spējas, spējas noteikt mērķus, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, komunikācijas prasmes, svešvalodu zināšanas. Savukārt personāla atlases kompānija veica intervijas un testēšanu, amatam atbilstošu kompetenču noteikšanai.

Nominācijas komisija nolēma ieteikt CSDD padomei izvirzīt Aksenoku CSDD valdes locekļa amatam. Komisiju vadīja CSDD padomes priekšsēdētājs Juris Bērziņš, komisijas locekļi - CSDD padomes loceklis Kristiāns Godiņš, CSDD padomes loceklis Andris Ķēniņš, Pārresoru koordinācijas centra Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultante Ilze Puķīte, Rīgas tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Transporta institūta Automobiļu katedras praktiskais docents Gundars Zalcmanis, neatkarīgais novērotājs ar padomdevēja tiesībām - biedrības "Latvijas Automobiļu federācija" prezidija loceklis Jānis Ducmanis.

Šogad janvārī darbu CSDD valdē atstāja Imants Paeglītis, kurš kļuvis par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) valdes priekšsēdētāju.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas