Ievēlēta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas padomes locekle finanšu jautājumu un audita, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomā

26.02.2021. 12:51

Noslēdzoties konkursam uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) padomes locekļa amatu, darbu tajā sāk Jekaterina Stuģe.

Par SIA "Rīgas ūdens" padomes locekli ievēlēts Tālis Juhna

25.01.2021. 13:11

2021. gada 19. janvārī SIA "Rīgas ūdens" dalībnieku sapulcē tika ievēlēts trešais padomes loceklis – par to kļuva Tālis Juhna.

Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" valdes locekles amatā apstiprināta Kristīne Sarkane

19.01.2021. 14:29

Akciju sabiedrības "Sadales tīkls" padome valdes locekļa amatā apstiprinājusi Kristīni Sarkani. Amata pienākumus jaunā valdes locekle sāk pildīt 2021. gada 18. janvārī, un pilnvaru termiņš ir pieci gadi.

Par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekli ievēlēts Haralds Plaudis

05.01.2021. 15:10

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padome valdes locekļa amatā ir ievēlējusi prof. Haraldu Plaudi, kura kandidatūra par atbilstošāko atzīta atklātā konkursā. Plaudis amatā stājās 2021. gada 4. janvārī un ir pilnvarots pildīt valdes locekļa pienākumus uz pieciem gadiem.

Par Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekli ievēlēts Jānis Naglis

14.12.2020. 16:22

VSIA &"Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca&" padome par valdes locekli izraudzījusies Jāni Nagli.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas