Konkursā uz otro kārtu padomes locekļa amatam "Elektroniskie sakari" izvirzīti pieci pretendenti

13.09.2023. 13:44

Plānotas apjomīgas izmaiņas valsts kapitālsabiedrību pārvaldībā

21.08.2023. 09:37

Valsts kanceleja ir sagatavojusi Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma grozījumus. Tie piedāvā precizēt pienākumus un to sadalījumu kapitālsabiedrību pārvaldībā iesaistīto pušu starpā, salāgot Kapitālsabiedrību pārvaldības likuma normas ar aktuālo Komerclikuma regulējumu, kā arī konsolidēt un precizēt kapitālsabiedrību regulējumu.

Konkursā uz trim amatiem "Latvijas Loto" padomē dalību pieteikuši 32 pretendenti

13.07.2023. 14:03

Noslēgusies pieteikšanās atklātam konkursam uz &"Latvijas Loto&" trīs padomes locekļu amatiem. Pieteikumi saņemti no 32 pretendentiem.

Prasīs slēgt pārdomātākas vienošanās par profesionālās darbības ierobežojumiem pēc amatu atstāšanas kapitālsabiedrībās

04.04.2023. 16:05

4. aprīlī Ministru kabinets izskatīja informatīvo ziņojumu &"Par publisku personu kapitālsabiedrību darbinieku profesionālās darbības ierobežojumiem pēc amata pilnvaru izbeigšanās&", kurā Valsts kanceleja ir izstrādājusi skaidrojumu – kādas konkrētas secīgas darbības valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām turpmāk būs jāveic, izvērtējot, vai ir nepieciešama vienošanās slēgšana ar darbinieku par ierobežojumiem profesionālajai darbībai, beidzot pildīt amata pienākumus valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās, un kas jāņem vērā noslēdzot šādu vienošanos.

Valsts kanceleju stiprina kā valdības centru, pievieno PKC funkcijas

28.02.2023. 14:29

No 2023. gada 1. marta Valsts kanceleja pārņem Pārresoru koordinācijas centra (PKC) funkcijas, vienā komandā koncentrējot Latvijas ilgtermiņa attīstības, valsts pārvaldes attīstības, starpnozaru koordinācijas funkcijas. Tādējādi Valsts kanceleja tiek stiprināta kā valdības centrs ar plašākām analītiskajām spējām, lai sniegtu atbalstu Ministru prezidentam un Ministru kabinetam rīcībpolitikas veidošanā.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas