Diagrammu rīku skaidrojums

Ja diagrammā ir pārāk liels skaits atlases rezultātu un tie neatainojas vienā izklājumā, diagrammu var palielināt. To iespējams veikt diagrammām, kam ir asis. Lai palielinātu, jānoklišķina uz diagrammas un jāizvēlas reģions, kuru nepieciešams pietuvināt. Pēc pietuvināšanas diagrammas labajā pusē parādīsies papildu pogas, ar kurām būs iespējams pārvietoties horizontāli pa diagrammas apgabaliem, kā arī atiestatīt diagrammu uz sākotnējo skatu.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas