Ieceļ ceturto locekli Latvijas Pasta valdē

14.06.2017
Ieceļ ceturto locekli Latvijas Pasta valdē

Informācijas avots: Latvijas Pasts

Latvijas Pasta padome atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam no 2017. gada 15. jūnija uz piecu gadu pilnvaru termiņu iecēlusi ceturto uzņēmuma valdes locekli. Šajā amatā iecelts Agris Timma, kurš arī iepriekš bijis saistīts ar darbu pasta un loģistikas nozarē. 

Jauna valdes locekļa iecelšanas nepieciešamība saistīta ar faktu, ka viens no iepriekšējiem valdes locekļiem bija iesniedzis lūgumu par viņa pilnvarojuma līguma pārtraukšanu no 2017. gada 13. februāra.

A.Timma Latvijas Pasta valdes locekļa amatā iecelts atklāta konkursa rezultātā. Valdes locekļa atlase notika saskaņā ar pretendentu atlases un izvērtēšanas konkursa nolikumu, un konkursa ietvaros kandidātus izvērtēja nominācijas komisija, kurā darbojās Latvijas Darba devēju konfederācijas, Pārresoru koordinācijas centra un Latvijas Pasta padomes pārstāvji. 

A.Timmas iepriekšējā darba pieredze ir saistīta ar pasta un loģistikas nozari, tajā skaitā strādājot vadošos amatos gan Latvijas Pastā, gan abonēšanas un piegādes centrā SIA ACD. A.Timma ieguvis ekonomista augstāko profesionālo kvalifikāciju Banku augstskolā.

Iesniegumu par pilnvarojuma līguma pārtraukšanu no 2017. gada 13. februāra bija iesniedzis iepriekšējais Latvijas Pasta valdes loceklis Dairis Kārkliņš. 

Patlaban bez A.Timmas darbu Latvijas Pasta valdē turpina no 2016. gada 1. augusta uz pieciem gadiem ieceltais valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns, kā arī valdes locekļi Anda Ozola un Kristaps Krūmiņš. Visi valdes locekļi ir pasta nozares profesionāļi, kas dažādos amatos iepriekš strādājuši Latvijas Pastā

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNSIpsos un Quotas starpniecību.

Papildu informācija:
Gundega Vārpa
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
E-pasts: pr@pasts.lvgundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts